muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ARIEL PINK'S HAUNTED GRAFFITI

25.6.2015 Kalifornský multiinstrumentalista, zpěvák a hudební eklektik, který neváhá barvit své vlasy křiklavými odstíny, známý pod jménem Ariel Pink, přijede 14. listopadu do Prahy.
22.6.2012 O tom, že kalifornská parta Ariel Pink's Haunted Graffiti vydá v srpnu svou novou řadovku jsme vás už před několika dny informovali. Nyní deska dostává ještě konkrétnější obrysy, prohlédnout si můžete obal a zveřejněn byl také tracklist.
13.6.2012 Psychedelická kapela kolem Ariela Pinka v létě vydává novou desku. Ta naváže na jejich průlomové album Before Today, jež vyšlo před dvěma lety. A právě na to dnes zavzpomínáme písní Bright Lit Blue Skies.
11.6.2012 Lo-fi psychedelici Ariel Pink’s Haunted Graffiti, v nahrávání nové hudby neúnavní, vydají 20. srpna další řadové album. Deska s názvem Mature Themes vyjde na labelu 4AD.
21.12.2011 Nezávisle hudobné média sa idú potrhať, ktoré udelí ich albumom vyššiu bodovaciu známku, či u koho sa objavia vyššie v celoročných rebríčkoch najlepších albumov. Pre širšiu verejnosť však aj naďalej ostávajú veľkou neznámou.
13.8.2011 Po prvním díle fotogalérie z letošního OFF Festivalu přinášíme dnes díl druhý. Těšit se můžete na Primal Scream, Public Image Ltd., Destroyera, Xiu Xiu, Deerhoof, nebo i našich DVA.
31.5.2011 Primavera Sound. Festival, ktorý prináša aktuálne hudobné trendy, kultové kapely ovplyvňujúce podobu hudby viac ako 30 rokov, i najčerstvejších, vizionárov na prahu kariéry, počas niekoľkých dní ponúka všetko, po čom alternatívne ucho túži.
8.2.2011 I letos budou srpnové víkendy v polských Katowicích patřit alternativním hudebním festivalům. O prvním víkendu měsíce to bude OFF, o posledním Nowa Muzyka. A obě akce teď shodou okolností ohlásily své první vystupující.
1.5.2010 Label 4AD pokračuje v sympatické tradici představování svých nových desek skrz k volnému stažení nabízené kompilace. Na aktuálním Summer Sampleru přináší šest ukázek toho, co jeho produkce v současnosti nabízí a hlavně co v nejbližších měsících nabídne.
6.4.2010 Minulý rok vydal skvelý debut The Good Feeling Music of Dent May & His Magnificent Ukulele. Aj o ňom, ale aj o Animal Collective, jeho rodnom Mississippi a samozrejme aj ukulele bola s Dentom Mayom reč.

1-11 (11) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.