muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ANNIE CLARK/ST. VINCENT

11.6.2014 Prvé vzájomné stretnutie The National s Poľskom prišlo pred piatimi rokmi. Od pamätného koncertu na festivalu OFF sa do krajiny našich susedov táto skupina vracia neustále.
25.7.2012 David Byrne, frontman niekdajších Talking Heads sa pre svoj aktuálny projekt spojil so speváčkou a gitaristkou Annie Clark, známou pod menom St. Vincent. Album Love This Giant vyjde už 10. septembra pod labelom 4AD.
1.1.2012 Do nového roku opět vstupujeme bilancí desek, které nás nejvíce zaujaly v tom předchozím - 2011. Nejčastěji skloňovanou deskou je Let England Shake zpěvačky PJ Harvey. Shoda se našla také u Fleet Foxes, Kasabian Portugal. the Man nebo Björk.
26.7.2011 Anglický festival je zároveň daždivý festival. Preto na Latitude nájdete len jedno nekryté pódium, navyše, návštevníci sú na také počasie pripravení a v momente všetci vyťahujú gumáky, pršiplášte...A k tomu The National, Suede či Echo and the Bunnymen.
18.2.2010 Za debutanty hip-hopeři Chiddy Bang a kytaroví Surfer Blood, za seveřany Jónsi ze Sigur Rós a Kasper Bjørke a známé zástupce nezávislé zaoceánské scény The Hidden Cameras a St. Vincent - nejen to najdete v dnešních Videotipech.
24.1.2010 Kanadské osemčlenné zoskupenie The New Pornographers sa dalo po čase opäť dokopy a nahrali nový, v poradí už ich piaty radový album.
11.1.2010 Jen stěží by byl hudební fanoušek živ bez koncertů, což samozřejmě platilo i v roce 2009. V další části naší Reakce z redakce zavzpomínáme na ty, které nám s pozitivními vzpomínkami utkvěly v paměti.
8.1.2010 Po zlomech a hudebních objevech uplynulého roku se v naší výroční rekapitulaci dostáváme k tématu, které by se dalo z mnoha důvodů označit za nejdůležitější. Inu, která alba roku 2009 naše redaktory zaujala?
6.12.2009 Při vyslovení jména Grizzly Bear se od vydání jejich aktuální desky nastraží nejedno ucho veřejnosti, které si nepotrpí na šablonovitých strukturách a vtíravých melodiích. Grizzly Bear jsou totiž pravým opakem a to i přes skutečnost, že poslední deska je oproti těm předchozím mnohem přístupnější.
23.10.2009 Silná koncentrace věhlasných jmen z ranku alternativní hudby se zanedlouho soustředí jen pár desítek kilometrů za našimi hranicemi. Polské Katowice a další města ve Slezském vojvodství budou totiž příští měsíc žít multikulturním festivalem Ars Cameralis.

1-10 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.