muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: ANIMAL COLLECTIVE

12.9.2013 A jedná se (pochopitelně) nikoliv o nejvýraznější českou elektroniku, nýbrž o významný hudební nosič, který zahájil revoluci ve způsobu záznamu hudební stopy.
15.3.2013 Polský festival Heineken Open'er přidal dalšího významného headlinera do své sestavy. Připomeňme, že na letošní ročník už jsou ohlášení Queens Of The Stone Age, Blur, Arctic Monkeys, Kings Of Leon a nově také Nick Cave se svými The Bad Seeds.
18.1.2013 Polský festival Heineken Open’er rozšiřuje po čtveřici headlinerů ve složení Blur, Queens of The Stone Age, Arctic Monkeys a Kings of Leon line-up o další zajímavá jména. Kdo se tedy mezi 3. a 6. červencem představí na letišti Kosakowo v Gdyni?
23.11.2012 V pondelkový večer, teda 26. novembra, sa v rámci svojho aktuálneho európskeho turné v Bratislave zastaví excentrická sesterská dvojica Prince Rama. Američanky tu predstavia svoj čerstvý album Top Ten Hits Of The End Of The World.
30.7.2012 Kapela Animal Collective představila pilotní singl ze slíbeného alba Centipede Hz, jehož vydání je naplánováno na 3. září. První návnada na nástupce tři roky staré řadovky Merriweather Post Pavilion se jmenuje Today's Supernatural.
19.7.2012 Druhá část fotoreportáže z Colours of Ostrava přináší záznam z koncertů Alanis Morrissette, Zaz, Animal Collective, Fink, Parov Stelar Band, Portico Quartet. Českou scénu zastupují Bratři Orffové a Dva.
15.5.2012 Neo-psychedelická experimentátorská čtveřice Animal Collective nedávno připravila fanouškům k poslechu dvě zbrusu nové skladby. Příslib desky už tehdy visel ve vzduchu, teď už je to ale takřka nevyvratitelný osud.
9.5.2012 Baltimorské kvarteto Animal Collective přichystalo svým fanouškům příjemné překvapení, když na oficiálním webu nabídlo k bezplatnému poslechu dvojici zcela nových skladeb Honeycomb a Gotham.
14.2.2012 Vůbec poprvé u nás vystoupí francouzská písničkářka a zpěvačka ZAZ - českou premiéru si odbude v červenci na letošnímu ročníku Colours of Ostrava. Vlastním jménem Isabelle Geffroy je jedním z největších hudebních objevů loňského roku.
8.12.2011 Americká kapela Animal Collective sa napriek nedávnym špekuláciam o budúcnosti predsa len podujme k nahrávaniu novinky, nástupkyne vysoko hodnoteného albumu Merriweather Post Pavillon z roku 2009.

1-10 (46) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.