muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: A. R. RAHMAN

16.8.2011 Ambiciózní projekt Micka Jaggera s názvem SuperHeavy se kvapem blíží k vydání debutového alba. Je tedy už nejvyšší čas představit z netrpělivě očekávané novinky videoklip k prvnímu singlu Miracle Worker.
24.5.2011 Frontman The Rolling Stones Mick Jagger oznámil, že světlo světa spatřila nová superskupina Super Heavy. Superlativy jsou tentokrát opravdu na místě, protože ji tvoří opravdu hvězdná jména.
11.3.2011 Není přesně známo, kdy si člověk poprvé uvědomil, že jeho životní prožitky jsou intenzivnější, když je doprovází hudba, a začal si hvízdat nebo pobrukovat. Je však přesně známo, kdy se tak stalo ve spojitosti s filmovým plátnem. Od té doby hrají ve filmu jednu z hlavních rolí noty.
1.3.2011 Příklad Trenta Reznora ukazuje, jak moc se vyplatí odskočit si od svých domovských projektů k bokovce ve světě filmové hudby. Klidně se vám může stát, že si za své počínání odnesete mimo jiné i prestižního Oscara.
24.9.2009 Indický skladatel a producent A. R. Rahman, vyhledávaný nejen v Bollywoodu, sbíral body také za spolupráci na romantickém dramatu Milionář z chatrče, jež si odneslo osm Oscarů včetně sošky za filmovou hudbu...

1-5 (5)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.