muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: 50 CENT

10.12.2010 Málokdy se stane, aby se daly uvozovky v nadpisu článku přesunout nad libovolné slovo a přesto by na daném místě dávaly smysl. Po smrti Michaela Jacksona těžko mluvit o novince, nevíme, nakolik by ji král popu považoval za svou. A jde opravdu o hvězdná jména hostů?
10.5.2010 Hoci sa newyorský rapper viac krát zastrájal, že Before I Self Destruct je jeho posledná doska, po ktorej sa stiahne do ústrania a bude sa venovať produkcii, jeho slová bral vážne asi len málokto. Podobné vyhlásenia sú totiž, a to najmä v hip-hope, príliš časté na to, aby im niekto venoval pozornosť.
19.12.2009 Je ťažké inovatívne písať o osobe, ktorá už mesiace vypĺňa stránky bulvárnych aj serióznych novín a ktorej život je neprestajne sledovaný a rozoberaný zo všetkých uhlov. Pritom ešte donedávna bola len obyčajnou britskou dedinčankou s pomerne neobyčajnou frizúrou.
15.12.2009 Nové album Before I Self Destruct anoncoval 50 Cent jako temnější a více agresívní, ale spíše platí, že přání je otcem myšlenky. Mezi šestnácti nahrávkami včetně jediného bonusu regionální verze se střídají polohy...
9.12.2009 Po úspěchu předloňské premiéry se do Česka vrátí americký rapper 50 Cent. Vystoupí 5. března v pražské Tesla Areně, kde představí svou čtvrtou desku Before I Self Destruct, vydanou začátkem listopadu.
21.5.2009 Od 20. do 22. srpna bude v areálu leteckého muzea v polském Krakově probíhat čtvrtý ročník Coke Live Music Festivalu. Akce se v tomto roce nejenže rozroste do tří dnů, ale také opět o něco rozšíří svůj hudební záběr.
12.11.2007 Již příští středu se v pražské T-Mobile Areně premiérově ve své kariéře představí přední zástupce současné hip-hopové scény, americký rapper 50 Cent. Na pódiu jej doprovodí spoluzakladatelé labelu a skupiny G-Unit Lloyd Banks a Tony Yayo, kteří se zároveň představí i na následné afterparty.
31.10.2007 Svetové hviezdy popu, elektroniky, world music i jazzu, či slovenské klubové stálice. To všetko a ěste viac ponúka bohatý november v Bratislave. Námatkovo: Air, The Chemical Brothers, Rihanna, 50 Cent, Andy Fletcher, Marcus Miller...
10.10.2007 Dva roky po druhém, komerčně úspěšném, ale ne moc přesvědčivém albu The Massacre přichází 50 Cent s novinkou pod svým křestním jménem Curtis. Sedmnáct skladeb lze rozdělit na sólová čísla...
27.9.2007 Do Prahy a Bratislavy zavíta po prvýkrat vo svojej kariére americký raper 50 Cent, ktorý pred pár týždňami vydal svoj nový album Curtis.

1-10 (21) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.