muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

SELFBRUSH: Three Names

3.1.2007 | Autor: Zuzka BalounováAbsent Hour Records (35:59)

SELFBRUSH: Three Names

SELFBRUSH: Three Names

Písničkář Václav Havelka alias Selfbrush vrací svým druhým albem do hry lidské emoce a nálady, které jsou každodenně válcovány záplavou tvrdých kapel a falešných vyznání z rádií. K ničemu posluchače nenutí, nemá potřebu znít trendově, je sympaticky tvrdohlavý a jde vlastní cestou.

Deska Three Names vznikala na přelomu minulého roku v italském studiu The Maximum Volume Studio, odkud se na ni podařilo dokonale přenést čistotu poledního nebe bez mráčku i průzračnost mořských vln. Album naproti tomu naprosto postrádá balkánskou špínu, hluk, divoké večírky a řeči o lásce, které ráno zamrzí. Selfbrush to myslí smrtelně vážně, když nabízí svoje srdce na stříbrném podnose tónů akustické kytary. Jeho písničky jsou prostě oděné ženy, které netouží po drahých šatech, i když by si je mohly dovolit. Jsou skromné a nezkažené. Věřím jim.

Zlatý hřeb: Sweet sea, Natural part, Something new
Zní jako: Smog, Johny Cash

Body:
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/recenze/SELFBRUSH-Three-Names~03~leden~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.