muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

LOVE GANGSTERS: Viva Sicherheits

21.5.2007 | Autor: Zuzka BalounováSubPub (39:31)

Love Gangsters - Viva Sicherheits

Love Gangsters - Viva Sicherheits

Českobudějovické elektro-popové duo Love Gangsters vydává svou debutovou desku Viva Sicherheits, na níž posluchači zprostředkovává vzrušující výlet do osmdesátých let a temnějších zákoutí lidského podvědomí.
Pánové Marotha a Junkes se nebrání vyznáním spojeným s prvním polibkem ani popisům situací, kdy ráno pod peřinou najdete polámané torzo toho, čemu jste ještě včera říkali tělo. Líčení romantických nocí však raději vynechme – Love Gangsters jsou věrní svému názvu, spíš než lásku vyhledávají sex, hutné kytarové tóny přebíjí ostrými elektronickými údery a přeslazeným hudebním klišé se vyhýbají jako čert kříži.
I když jejich texty nejsou květnatou přehlídkou brilantní angličtiny a hudební stránka alba je spíš jednoduše zábavná než skrytě rafinovaná, na desce Viva Sicherheits nám Love Gangsters nabízejí kombinace, které se v českých vlnách ovládaných křižníkem Kabát jen tak neslyší - a to se cení.

Zlatý hřeb: Bad Attitude, Chips & Beer
Zní to jako: Lesbo–nymfo Maniaci poklepávající černými nehty o pult elektroservisu

Body:
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/recenze/LOVE-GANGSTERS-Viva-Sicherheits~21~kveten~2007/

Komentáře

celkový počet: 1

MIKY  THEY ARE THE BEST!!!!!!! WE LOVE THEM!!!!!

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.