muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

Helloween - Straight out of Hell

1.3.2013 | Autor: Jindřich GöthSony Music (60:16)

Helloween - Straight out of Hell

Ať si o bárce jménem Helloween myslíte cokoliv, musí se nechat, že už dokázala zdárně překonat řadu zrádných útesů a mělkých vod. Přestála několik zásadních personálních změn a dnes je značka Helloween zárukou jistoty.

Sestava Weikath, Deris, Grosskopf, Gerstner a Löble zdá se, nějaký ten pátek vydrží a po předchozím albu 7 Sinners je jasné, že je sehraná, pevná v kramflecích, plná energie.

Potvrzuje to i novinka Straight out of Hell, na níž fanoušek dostane přesně to, co od „Dýní“ očekává. Tedy dávku standardně odvedeného power/speed metalu s několika silnými refrény, které se okamžitě zaderou do uší. Zde například titulní Straight out of Hell, Waiting for the Thunder nebo Live Now! Silným nápadem zaujme ostatně hned úvodní hymnus Nabatea z pera proklínaného i uctívaného Andiho Derise, jehož vokál je pro mě, přiznám se, stále jen těžko stravitelný. Uznávám, je to otázka osobních preferencí, zkrátka v éře s Michaelem Kiskem se mi Helloween přece jen zdáli uvolněnější, vzdušnější, ne tak urputní.

Podceňovat pracovitost, fortel a nasazení současné sestavy by ovšem bylo lhaním si do kapsy. Přes všechny námitky musím uznat, že jde o dobře odvedenou práci, která překonává i svého předchůdce.

Zlatý hřeb: Far from the Stars
Zní to jako: typický Helloween poslední desetiletky

Body:
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/recenze/Helloween-Straight-out-of-Hell~01~brezen~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.