muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

H16: Kvalitný materiál

10.10.2006 | Autor: Pavel CyprichEMI (52:21)

H16: Kvalitný materiál

H16: Kvalitný materiál

Slovenská partička H16 nám předkládá první album se sebevědomým názvem Kvalitný materiál. Po prvním poslechu máte dojem, že celé album je jedna stopa. Při tom druhém už ale rozdíly najdete. Od počátku kluci předkládají kvalitní rýmy, které bez problémů konkurují velikánovi česko-slovenské scény Rytmusovi. Tomu se podobají především co se obsahové stránky týká. Po hudební za ním zaostávají o notný kus.
Parta propírá klasická témata o tom, jak se dostali „nahoru“, jak se snaží být nejlepší atd. Samozřejmě odsuzují všechny, kteří hip hop nedělají a dovolí si ho kritizovat, jedno při jaké příležitosti.
Kvalitný materiál je rozporuplná deska. Na jednu stranu je tu dobře odvedená práce, na druhou něco, co se tváří jako to, čím není. H16 toho nedokázali tolik, aby se mohli takhle chvástat. Až budou mít za sebou tolik co Rytmus, dá se jejich rýmům věřit opravdu.

Zlatý hřeb: Kvalitný materiál
Zní to jako: Rytmus

Body:
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/recenze/H16-Kvalitny-material~10~rijen~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.