přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

Free Fall: Double Meanings

23.2.2011 | Autor: Petr Korálvlastní náklad (42:50)

Free Fall: Double Meanings

Free Fall: Double Meanings

Nový počin sdružení Free Fall z Uherského Hradiště je nejen tvrdší a syrovější, ale především daleko invenčnější než celkově dost nevýrazný debut Garden Of Depression z roku 2007. Šestičlenná parta i dnes hraje náladotvorný (gothic) metal, ale po všech stránkách daleko zajímavější a přesvědčivější.
Takříkajíc formálně je vlastně všechno v nejlepším pořádku. Ne že by se jimi vysloveně hýřilo, ale aspoň místy nechybějí ony v tomto ranku tolik žádoucí podmanivé melodické linky (a netýká se to jen krásné skladby Little Piece Of Eternity s výrazným klavírem). Vítané jsou rovněž drobné osvěžující „nápady odjinud“, jako je třeba orientální motiv v písni Everything’s Relative. Coby šlápnutí vedle se tak jeví jen naprosto zbytečný – protože v tomto případě věru pramálo vynalézavý – bonus v podobě předělávky Madonnina hitu Frozen.

Zlatý hřeb: Little Piece Of Eternity, How Many
Zní to jako: Tiamat, Paradise Lost, Moonspell aj.

Body:
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/recenze/Free-Fall-Double-Meanings~23~unor~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
tagy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.