muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

festivalyFestival Hrachovka oznámil 40 vystupujících pro příští ročník

20.12.2005 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Hrachovka 2006

Hrachovka 2006

foto: hrachovka.com

Sejdeme se na Hrachovce... Zdá se, že festival Hrachovka se stane největší moravskou hudební událostí příštího roku. Už minulý týden jsme vás informovali o dvacítce potvrzených kapel a nyní se jejich výčet opět razantně rozšířil.

Festival se uskuteční od 27. do 30. července 06 v Hrachovci u Valašského Meziříčí. Pořadatelé slibují stovku kapel, která se během čtyř dnů představí na šesti pódiích, což je oproti letošnímu roky, kdy se festival odehrál na dvou pódiích během dvou dnů, razantní vzestup. Již v tuto chvíli organizátoři potvrdili vystoupení bezmála čtyřiceti kapel, mezi nimiž nebudou chybět J.A.R., Sunshine, No Name, Peha, Ohm Square, Anna K., Nihilists, 100°C a řada dalších. Uvidíme, zda se dočkáme i překvapení v podobě některé ze zahraničních hvězd.

Do konce letošního roku jsou v prodeji vstupenky za zvýhodněnou cenu 250 Kč. Zatím je seženete ale poute v brněnském klubu Fléda, v novojičínském Baru 007, informačním centru Rožnov pod Radhoštěm a v restauraci Asiana na náměstí ve Valašském meziříčí.

Na závěr aktuální přehled dosud potvrzených účinkujících:
J.A.R., Sunshine, Mig 21, No Name (SK), Hudba Praha, Peha (SK), BSP, -123 min., Vypsaná Fixa, Gaia Mesiah, Blue Effect, Kurtizány z 25. Avenue, Ohm Square, Jablkoň, Vlasta Redl & Každý Den Jinak, Moimir Papalescu & The Nihilists, Anna K., Visací Zámek, Švihadlo, Jiří Schmitzer, Hm.., Skyline, Michal Pavlíček & One Season Band, Cocotte Minute, 100°C, Monika Načeva, Už Jsme Doma, Longital (SK), Znouzectnost, Roe-deer, Southpaw, Post-it, Khoiba, Burma Jones, Jaksi Taksi, FruFru, Abraxas, UDG, Lety Mimo, Al-Yaman, Hypnotix, Echt!, Eggnoise, Vilém Čok, Robson, Gang Ala Basta

Hrachovka, Hrachovec u Valašského Meziříčí, 27. – 30. červenec 05
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/festival-Hrachovka-oznamil-40-vystupujicich-pro-pristi-rocnik~20~prosinec~2005/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.