muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníVychází další rarity Jimiho Hendrixe

15.9.2010 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky

Jimi Hendrix

Jimi Hendrix

foto: archiv

Již brzy se dočká vydání další várka raritních a dříve nevydaných skladeb Jimiho Hendrixe. Opravdu luxusní box set West Coast Seattle Boy – The Jimi Hendrix Anthology bude obsahovat 4 CD a jedno DVD s dokumentárním filmem Jimi Hendrix: Voodoo Child. Hudební disky se tentokrát zaměří na alba Are You Experienced, Axis: Bold As Love a Electric Ladyland, a to jak na studiové a živé verze skladeb, pouhá dema nebo značně alternativní podoby Hendrixových písní právě z těchto alb. Už 15. listopadu tak vyjde další zajímavý pohled na krátkou kariéru fenomenálního kytaristy.

Aby toho nebylo málo, 12. listopadu vyjdou reedice dalších Hendrixových nahrávek, a to Jimi Hendrix Experience: BBC Sessions, Jimi Hendrix: Blues, Live At Woodstock nebo Merry Christmas & A Happy New Year. Fanoušci Jimiho Hendrixe by měli začít pořádně šetřit.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Vychazi-dalsi-rarity-Jimiho-Hendrixe~15~zari~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.