muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníVálka mezi Iron Maiden a Sharon Osbourneovou možná bude mít soudní dohru

8.9.2005 | Autor: Ivan Ivanov | sekce: novinky

Iron Maiden

Iron Maiden

Obrovský skandál, který vypuknul na letošním Ozzfestu, možná bude mít soudní dohru, oznámil management Iron Maiden v oficiálním prohlášení.
Zda prvopříčinou konfliktu byly proslovy Bruce Dickinsona, který na scéně oznámil, že Iron Maiden jsou skutečnou metalovou kapelou, kterou fanoušci nikdy neuvidí v žádné reality show, nebo prostí fakt, že Iron Maiden byli přijati mnohem vřelejším způsobem než hlavní hvězdy Black Sabbath, ve stínu následujících událostí není až tak podstatné. Faktem je, že během posledního koncertu Iron Maiden na Ozzfestu na příkaz Sharon Osbourneové byl kapele třikrát vypnut zvuk a snahy o pomstu došli tak daleko, že najatí lidé po kapele házeli vajíčka a jiné předměty. Pokusy Sharon podat vlastní verzi toho, co se stalo, působily značně nevěrohodně. Ve finále publikum pochopilo, která bije a přiklonilo se na stráně Iron Maiden, kteří z celé situace nakonec vyšli jako vítězové.
Pokud se ptáte jak na celou situaci zareagoval Ozzy, tak věřte, že ten možná ani neví, že v nějaké domácí reality show vůbec kdy účinkoval.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Valka-mezi-Iron-Maiden-a-Sharon-Osbourneovou-mozna-bude-mit-soudni-dohru~08~zari~2005/

Komentáře

celkový počet: 10

KKK  Mejdni
Peta  Ach ty ženské
Sir Qwerty  Co si myslí
zdenoeddie  Maidni maji pravdu
Petr  Re: Maidni maji pravdu
Fleja  Sharon Osbourne nech sa ide upáliť
Petr  Re: Sharon Osbourne nech sa ide upáliť
MaidenGods  Re: Re: Sharon Osbourne nech sa ide upáliť
MaidenGods  Re: Re: Re: Sharon Osbourne nech sa ide upáliť
Ondra  Re: Re: Sharon Osbourne nech sa ide upáliť

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.