muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníVáclav Neckář přesouvá část turné na příští rok

15.10.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Václav Neckář

Avizované předvánoční turné zpěváka Václava Neckáře po halách v devíti českých a moravských městech nakonec neproběhne podle původního plánu. V polovině prosince zpěvák odehraje pouhé tři koncerty, zbylé jsou přeloženy na příští rok.

Čest přivítat úvodní koncert sice zůstává Pardubicím, namísto 21. listopadu se však dočkají až 17. prosince. Následující den, který byl původně vyhrazen Brnu, pak bude zpěvák vystupovat v Plzni. Z dvojice ohlášených koncertů v Praze na 19. a 20. prosince se nakonec uskuteční jen ten první.

Aby zprávy nebyly jen negativní, potvrzují pořadatelé turné, že všech tří prosincových koncertů se jako host zúčastní Marie Rottrová. „Vloni jsem sama velké turné absolvovala a ty haly, respektive lidé, kteří na koncert dorazí, už mi hodně chybí, opravdu se moc těším. Zkoušet jsme zatím nezačali, ale v doprovodu Bacilů bych měla zazpívat celkem tři písně a mělo by dojít i na jeden společný duet,“ říká zpěvačka. (více zde)

Václav Neckář na turné:

17/12 Pardubice, ČEZ Arena
18/12 Plzeň, hala TJ Lokomotiva
19/12 Praha, Tipsport Arena

Pakliže jste ovšem z Ostravy, které se ostatně přeložení koncertu také dotklo, budete se s písněmi Václava Neckáře moci setkat už zítra, avšak v netradičním podání. Poctu totiž zpěvákovi svým koncertem v ostravské klubu Cooltour složí kytarová formace FiHa. „Před více než rokem oslovil Filip Rácz svého oblíbence Václava Neckáře s tím, že by rádi s FiHou na speciálním vystoupení zahráli pouze jeho skladby. Nápad se líbil nejen samotnému Václavu Neckářovi, ale i jeho bratru Janovi. Na spolupráci se bez problémů domluvili,“ uvádí kapela s tím, že by se vystoupení měl zúčastnit i sám Neckář. (více zde)
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Vaclav-Neckar-presouva-cast-turne-na-pristi-rok~15~rijen~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.