muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníUtsuki: Fast Food Orchestra přicházejí s novou deskou

1.10.2009 | Autor: PR | sekce: novinky

Fast Food Orchestra

Fast Food Orchestra

Neuplynul ani rok a půl od vydání posledního alba Urban Menu a už ska kapela Fast Food Orchestra přichází s novou, v pořadí pátou deskou, která nese název Utsuki.

Čtrnáctiskladbová deska pokračuje v tendenci větší stylové rozmanitosti, patrné již na Urban Menu. Živější zvuk a popovější aranže novou desku od předchozí zřetelně odlišují, avšak ani tentokrát Fast Food Orchestra nepolevili ve snaze nabídnout svým posluchačům hudební směs ovlivněnou hudebními styly od ska, popu, dancehallu, hip hopu až po punkrock.

„Při tvorbě nové desky jsme se snažili zásadně změnit náš dosavadní styl práce ve studiu a dosáhnout tak živějšího a dravějšího zvuku. Proto jsme se rozhodli natáčet rytmickou sekci kapely dohromady a na vokální, klávesové a ostatní aranže si udělat klid a dostatek času v našem vlastním studiu. Zároveň jsme se při tvorbě skladeb snažili zcela oprostit od všech žánrových škatulek a skládat prostě písničky, které budou bavit nás a snad i naše posluchače,“ říká frontman kapely Fido.

Utsuki vychází opět na americkém labelu Megalith Records a navíc bude pro české posluchače dostupná jako příloha říjnového vydání časopisu Filter.

Křest novinky se uskuteční 14. října v pražském Lucerna Music Baru.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Utsuki-Fast-Food-Orchestra-prichazeji-s-novou-deskou~01~rijen~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.