muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníUnited Flavour budou debutovat v červnu

21.5.2007 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Carmen (United Flavour)

Carmen (United Flavour)

foto: Jan Konopiský

Nadnárodní uskupení United Flavour, které ve své hudbě propojují r’n’b a reggae se škálou dalších stylů, si od svého vzniku v roce 2004 získalo pověst jednoho z největších příslibů domácí scény. Nyní dokončuje své dlouho očekávané debutové album, které má vyjít v polovině června.

„Snažíme se vytěžit z nahrávek maximum, abychom my i vy byli s výsledkem spokojeni a neradi bychom cokoliv uspěchali. Navíc máme šanci zmasterovat album v jednom z nejlepších pařížských studií, takže by byl hřích tuto možnost nevyužít,“ uvádějí na svých stránkách United Flavour k desce, na níž si coby hosty přizvali třeba kapelu Big Famili, slovenskou zpěvačku Tinu, Henryho D, El Condorsota, nebo část vokální skupiny Yellow Sisters.

Pro ty, kteří si desku předobjednají prostřednictvím stránek skupiny, bude připraveno i DVD se záznamem loňského koncertu v Lucerna Music Baru a CD s projektem Revolution, což je singl skupiny, který po svém zainterpretovali mimo jiné Big Famili, El Condorsito, El Criminal, nebo domácí Navigators a Yellow Sisters.

Křest alba je naplánován na 20. června do pražského Lucerna Music Baru.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/United-Flavour-budou-debutovat-v-cervnu~21~kveten~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.