muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníThe Vines prozradili zajímavé detaily o novince

28.3.2011 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky

The Vines

The Vines

Grunge-rockoví The Vines upřesnili datum vydání nové řadovky, které je naplánováno na 6. června. Daleko zajímavější detaily prozradil o chystané novince frontman Craig Nicholls, konkrétně o nevšední strategii délky skladeb. Pro rádiovou stanici Triple J prohlásil, že se australská čtveřice na Future Primitive právě v tomto ohledu vrátí do šedesátých let.

„Je tam pár songů, které trvají tři a půl minuty, ale více jej jich kolem dvou minut. Mám prostě rád singly ze šedesátých let, to, jak se zdají strašně krátké. Dneska už se to dost změnilo, ale snažíme tohle navrátit zpátky.“

Future Primitive tedy nenabídne nic pro milovníky dlouhých a postupně budovaných skladeb, avšak slibuje klasickou energii, která je pro The Vines tak typická. Celkově pátá položka v diskografii skupiny byla nahrána loni v Paříži. Jejím producentem se stal Chris Colonna, který stojí za projektem The Bumblebeez.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/The-Vines-prozradili-zajimave-detaily-o-novince~28~brezen~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.