přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

o nás, ze zákulisíStruny podzimu: Mimořádná šance na mimořádnou akci za mimořádnou cenu

27.4.2012 | Autor: Muzikus PR | sekce: novinky

Struny podzimu 2012

Mezinárodní hudební festival Struny podzimu se letos koná od 23. září do 31. října a opět se drží zásady, že kvalita je více nežli kvantita. Proto se drží základního schématu devíti koncertů v různých prostorách Prahy, od Dvořákovy síně Rudolfina po velký sál paláce Lucerna.

10% sleva na exluzivní vstupenky na festival Struny podzimu

Tato nabídka platí na omezený počet vstupenek objednaných on-line dle instrukcí na voucheru v časopisu Harmonie 5/2012.

Hvězdnými tvářemi klasické hudby budou kontratenorista Philippe Jaroussky s vynikajícím Benátským barokním orchestrem v poctě Farinellimu a emocionalitou a technikou fascinující mladá violoncellistka Alisa Weillerstein v sólovém recitálu. Svět jazzu budou zastupovat dvě tváře – Gregory Porter a jedna z největších žijících legend, energií nabitý saxofonista Sonny Rollins. Crossover bude letos ve znamení The Brodsky Quartetu s Tunde Jegedem a a pianistky Hiromi. Inspirativní by měly být koncerty minimalisty Gavina Bryarse s jeho ansámblem v jeho sugestivní kompozici Potopení Titaniku a vokální trojice Ayarhaan.Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Struny-podzimu-Mimoradna-sance-na-mimoradnou-akci-za-mimoradnou-cenu~27~duben~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.