muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníSoutěž Jack Daniel´s Talent Scouting vyhlásila šestnáctku nejlepších

8.1.2009 | Autor: PR | sekce: novinky

Kamil Střihavka

Kamil Střihavka

foto: Sony BMG

Třetí ročník hudebního vyhledávacího programu Jack Daniel´s Talent Scouting pokročil do další fáze. Porota v čele s Kamilem Střihavkou vybrala ze 192 přihlášených kapel šestnáctku postupujících, jejichž další osud v soutěži je nyní v rukou příznivců muziky.

Na webu www.jackdanielsmusic.cz se můžete s nejlepší šestnáctkou seznámit, poslechnout si nahrávky a hlasovat, která z kapel se vám nejvíc líbí. Nahrávky budou také k poslechu na Radiu Beat v pořadu Svěženky a machři a na Radiu 1 v pořadu Inclubátor.

Fanoušci svými hlasy pošlou do dalšího kola 8 kapel, stejným způsobem pak do dalšího kola postoupí 4 semifinalisté a do posledního kola dva finalisté, kteří se spolu utkají na finálovém koncertě v pražském klubu Retro Music Hall. O celkovém vítězi rozhodnou SMS hlasy v průběhu finálového koncertu. Vítězná kapela odletí do USA a stane se tak už třetí kapelou v pořadí, která získá díky projektu šanci na profesionální hudební kariéru.

Přehled postupujících kapel:

Anitokok
Apatheia
Bank Holiday
Hubert Cumberdale
ILL Fisch
Joy Work
Korisz
Luca Brasi
Mashy Muxx
Model Bazaar
My wave
NeoSound
Pinkin Shears
The Roads
Vivien´s Shadow
Woody&Co.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Soutez-Jack-Daniels-Talent-Scouting-vyhlasila-sestnactku-nejlepsich~08~leden~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.