muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníSoundgarden po svém návratu vydají živák, možná i zcela nové album

7.12.2010 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky

Soundgarden

Soundgarden

foto: Universal

Když se v roce 1997 Soundgarden rozpadli a její členové se začali věnovat svým novým projektům, tak by si na reunion legendární americké skupiny vsadil málokdo. Rok 2010 však znamenal návrat na koncertní podia, nový singl a příští rok dost možná i celé novinkové album. Prohlásil tak alespoň kytarista skupiny Kim Thayil pro kanadskou radiovou stanici CFNY-FM s tím, že kapela rozpracovala nápady na nové písně a nahrála první dema. Potvrdil také, že Soundgarden chystají vydání živého alba, které mají již nahrané a to jen čeká na finální mix. Své fanoušky navíc potěší až dvěma nebo třemi alby s kolekcí B-stran ze svého bohatého katalogu.

Soundgarden se letos připomněli retrospektivním výběrovým albem Telephantasm, které zmapovalo přínos kapely pod vedením Chrise Cornella pro žánr grunge. Kim Thayil v rozhovoru připomněl, že plnohodnotný návrat Soundgarden se může udát až potom, co zbylí členové skupiny splní veškeré závazky ve svých projektech. Připomeňme, že frontman Chris Cornell působil v Audioslave a bubeník Matt Cameron pro změnu v další legendě grunge, a to v Pearl Jam.

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Soundgarden-po-svem-navratu-vydaji-zivak-mozna-i-zcela-nove-album~07~prosinec~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.