přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníPsí vojáci po více jak třiceti letech končí

13.8.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Psí Vojáci, Litoměřice, 17. 9. 10

Psí Vojáci, Litoměřice, 17. 9. 10

foto: Lukáš Janičík

Kapela Psí vojáci po více jak třiceti letech ukončila svou činnosti. Ve stručném oznámení na oficiálním webu o tom informuje její manažer Romek Hanzlík.

Důvody, které kapelu k rozhodnutí přivedly, mají být zdravotní, ale i osobní. Nic bližšího prohlášení neprozrazuje.

Psí vojáci se začali formovat v roce 1979 okolo tehdy teprve třináctiletého pianisty, zpěváka, skladatele a textaře Filipa Topola. V předrevolučních dobách byla skupina svázána s undergroundovým podhoubím a několik let koncertovala pod krycím názvem P.V.O., Psí vojáci osobně. Ani po převratu činnost kapely neutichla a v rámci domácí alternativy patřila až do posledních chvil, třebaže již koncertování v poslední době nebylo tak četné, mezi respektované hudebnín spolky.

"Z pověření členů skupiny Psí vojáci s velikým osobním politováním oznamuji veřejnosti, pořadatelům a všem hudebním fanouškům, že skupina Psí vojáci ukončila 10.8.2011 svoji dlouhou hudební kariéru z osobních i zdravotních důvodů.

Romek Hanzlík, manager skupiny 1996-2011.

V Praze, 12.8.2011"
(psivojaci.cz)
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Psi-vojaci-po-vice-jak-triceti-letech-konci~13~srpen~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.