muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníProducent Martin Bisi a bubeník Brian Viglione se spojí na strahovské Sedmičce

27.9.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Martin Bisi

Martin Bisi

Americký producent a skladatel Martin Bisi, v jehož referencích můžete najít spolupráci na albech kapel jako Sonic Youth, Swans nebo The Dresden Dolls, vystoupí tuto sobotu v pražském Klubu 007 Strahov. Představí se zde se svoji vlastní tvorbou, kterou prezentuje třeba na loni vydaném albu Sirens Of The Apocalypse.

Podobně jako na albu bude Bisiho hostem i na koncertě Brian Viglione, bubeník zmiňovaných z The Dresden Dolls. Do Prahy se tak vrátí jen pár týdnů po vystoupení s dalším projektem, na kterém spolupracuje – Botanica Paula Wallfische.

Především fanoušky z řad hudebníků jistě potěší i doprovodná akce, která samotnému koncertu bude předcházet – workshop s oběma uznávanými postavami. „Od Martina Bisiho se dozvíte, jaké to je produkovat kapely jako Sonic Youth nebo the Dresden Dolls, jakým kapelám pomohl svými producentskými schopnostmi k úspěchu a Brian Viglione vám předvede svoje bubenická kouzla a zodpoví všechny otázky, na které bude čas,“ uvádí k workshopu pořadatelé.

Vstupenky na koncert stojí 260 Kč a jsou k dostání v předprodejní síti Ticketpro. Vstup na worksop, který začne v 18 hodin, je zdarma, ovšem s ohledem na omezenou kapacitu je třeba se zaregistrovat na e-mailu .

Dodejme, že předskokanem na koncertu bude performer a zpěvák Elyas Khan, který působí také v kapele Nervous Cabaret.

Více se dočtete v tiskových zprávách ke koncertu a k workshopu.

Martin Bisi & Brian Viglione, Praha – Klub 007 Strahov, 2. 10. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Producent-Martin-Bisi-a-bubenik-Brian-Viglione-se-spoji-na-strahovske-Sedmicce~27~zari~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.