muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníPoslechněte si: Bruce Springsteen v březnu vydá nové album, pilotní singl je venku

31.1.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Bruce Springsteen

foto: Danny Clinch/Sony Music

V pořadí sedmnáctá řadová deska Bruce Springsteena v jeho čtyřicetileté kariéře se bude jmenovat Wrecking Ball a vyjde 6. března. Populární americký zpěvák tak po třech letech naváže na úspěšné album Working on a Dream.

Wrecking Ball nabídne jedenáct skladeb, další dvě jsou uváděny jako bonusy. Půjde zároveň o poslední nahrávku, na které se podílel loni v létě zesnulý saxofonista a člen Springsteenova E Street Bandu Clarence Clemons.

Prvním singlem z alba a zároveň jeho úvodní písní je We Take Care of Our Own. Skladbu si můžete poslechnout prostřednictvím zpěvákova YouTube kanálu.


Bruce Springsteen - We Take Care Of Our Own (audio)


Zbývá připomenout, že v létě Bruce Springsteen s novým materiálem přijede i do Česka a 12. července vystoupí v pražské Synot Tip Areně.  

Tracklist:

We Take Care of Our Own
Easy Money
Shackled and Drawn
Jack of All Trades
Death to My Hometown
This Depression
Wrecking Ball
You've Got It
Rocky Ground
Land of Hope and Dreams
We Are Alive
Swallowed Up (In The Belly Of The Whale) (bonus)
American Land (bonus)
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Poslechnete-si-Bruce-Springsteen-v-breznu-vyda-nove-album-pilotni-singl-je-venku~31~leden~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.