muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníPo smrti basgitaristu kapela Sporto ukončila činnosť

26.4.2011 | Autor: Filip Drábek | sekce: novinky

Sporto - More

Sporto - More

Pražská kapela Sporto sa po tragickej, minulotýždňovej smrti basgitaristu Dádu rozhodla skončiť. Oznámila to vo svojom blogu na stránke Temný síly. "Sporto minulou neděli ráno skončilo. Víte, že se nezastavíme, že naše tajná organizace Temný síly má pořád práce a výsledků spousty. Jenom už se na podzim nesejdeme jak jsme měli v plánu, a nevymyslíme, jak udělat tu novou desku Sporto tak, aby se z toho všichni posrali."

Elektro-popoví Sporto na scéne fungovali od roku 2007, pôvodne dvojčlenný projekt, ktorého zakladateľmi boli Šampon a Bonus, neskôr doplnili basgitarista Dáda a bubeník Kluk. Na svojom konte majú dva albumy - One Minute Cardinal z roku 2007, o dva roky mladší More a aj niekoľko EP platní. Minulú jeseň si kapela dala pauzu, ktorá bola vyplnená napríklad sólovým albumom Bonusa s názvom Konec civilizace.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Po-smrti-basgitaristu-kapela-Sporto-ukoncila-cinnost~26~duben~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.