přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníNové album The Bridgeheads bude od soboty ke stažení

19.5.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

The Bridgeheads

The Bridgeheads

foto: dAsK/thebridgeheads.com

V Londýně usazená, původem ze slovenského Bardejova pocházející kytarová trojice The Bridgeheads ukončila nakonec až tříleté práce na své nové desce. Kolekce jedenácti skladeb ponese název Foreigners a v sobotu bude uvolněna k volnému stažení na oficiálních stránkách kapely.

„Po zvukové stránce to bylo jako malovat obraz, kde každý tah štětce má svoje místo a když ho dáš jinam, všechno ztratí svůj význam. Celá deska pro mě znamená to, co Guernica pro Picassa nebo Slunečnice pro Van Gogha. Má hloubku a hodnotu, které jsem si plně vědom. Slovo, které ji nejlépe popisuje, je ‚lidský‘, to slovo je cítit všude,“ říká frontman kapely Tomáš dAsK a dodává: „Byli jsme v kompletní izolaci, abychom se mohli soustředit jen na album a vytvořili něco výjimečného.“

Sám dAsK navíc ke každé skladbě vytvořil i videoklip, přičemž se postaral jak o animace a kresby, tak i o režii, kameru, světla, střih a postrprodukci. Videa by měla být zveřejňována postupně po vydání alba. Zároveň je dAsK také autorem olejomalby, která se objeví na bookletu. Desku s jejím originálem, která jako jediná bude obsahovat navíc ještě dvanáctou skladbu, chtějí dát Bridgeheads na podzim do dražby s vyvolávací cenou 10 tisíc liber.

Připomeňme, že novinkou Foreigners kapela navazuje na dvojalbum Citizen Bridge, které vydala v roce 2005 ještě pod svým původním názvem The Bridge, a třískladbové EP Things z roku 2007.

Tracklist:

Secret Ink
Gold Rush
Tinnitus
My Town
Bullies
Fire
Friendship
Best Ones
Boys
Fiction
Pi

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Nove-album-The-Bridgeheads-bude-od-soboty-ke-stazeni~19~kveten~2010/

Komentáře

celkový počet: 1

Maja  ááá

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.