muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníNewyorská kapela Gogol Bordello 14. prosince rozmetá pražský klub Roxy

26.10.2005 | Autor: redakce | sekce: novinky

Gogol Bordello

Gogol Bordello

Kapela Gogol Bordello, která se proslavila svými šílenými pódiovými show ve stylu gypsy punk, přijede 14. prosince do pražského klubu Roxy. Jejich divoké koncerty míchají cikánskou hudbu, rock´n´roll a vše další rebelské od flamenga až po perestrojkový punk. V centru pozornosti jednoznačně stojí, skáče a svíjí se charismatický frontman Eugene Hutz, potomek ukrajinských Romů a v současné době vedle Elijaha Wooda i herecká hvězda filmu “Everything is Illuminated” režiséra Lieva Schreibera. Gogol Bordello přijíždí v rámci evropského turné Van Warped Tour ke své nové desce “Gypsy Punks: Underdog World Strike”, která je třetí v pořadí. Album vyšlo 9. srpna 2005 na značce Sideonedummy Records pod producentským dozorem Steva Albiniho (např. Nirvana, Jimmy Page/Robert Plant), mistra “živého – koncertního” zvuku. “Gypsy Punks” obsahuje 15 skladeb, které jsou opět osobitým spojením cikánské hudby, punku, rock'n'rollu a dalších druhů rebelské hudby. Koncerty Gogol Bordella v České republice byly pokaždé velkou událostí a vyprodané. Večer začíná již v 18 hodin vystoupením americké předkapely Throw Rag, vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketpro a Ticketstream, prvních 50 kusů v každé síti za 295 Kč včetně poplatků, další pak za 350 Kč.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Newyorkska-kapela-Gogol-Bordello-14-prosince-rozmeta-prazsky-klub-Roxy~26~rijen~2005~2/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.