muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníNávrat Nouvelle Vague do Prahy je na spadnutí

18.9.2009 | Autor: redakce | sekce: novinky

Nouvelle Vague

Nouvelle Vague

Francouzská kapela Nouvelle Vague, která se proslavila originálními coververzemi punkových a postpunkových skladeb v duchu bossa novy a new wave, vydala v červnu novou studiovou desku NV3. Jak jsme se zmiňovali už tehdy, představit jej přijede i do pražského Paláce Akropolis, kde vystoupí už v úterý.

Nové album NV3 se od předchozích dvou alb liší v jedné zásadní věci. Na některých coververzích se totiž podíleli sami autoři původních skladeb. Pozvání k nahrávce nového znění Master and Servant od Depeche Mode přijal sám Martin Gore, kterého doprovází Mélanie Pain a v Parade od Magazine vedle Nadeah Mirandy zaregistrujete původního zpěváka Magazine – Barryho Adamsona. Také stylově rozšířili Nouvelle Vague svojí působnost, takže kromě bossa novy je na nové desce možné slyšet i country, folk a bluegrass. Akustická kytara Oliviera Libauxe, sametový hlas zpěvaček, svérázné aranže producenta Marca Collina a originální texty dokazují, že nefalšovaná písnička stále táhne.

Vstupenky jsou k dostání v obvyklých předprodejích za 430 Kč (+ popl.), na místě potom za 500 Kč.

Nouvelle Vague, Praha – Palác Akropolis, 22. 9. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Navrat-Nouvelle-Vague-do-Prahy-je-na-spadnuti~18~zari~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.