muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníNa novince Soulsavers hostuje Dave Gahan z Depeche Mode

11.5.2012 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky

Soulsavers

Soulsavers

Britský producentský tým Soulsavers ve složení Rich Machin a Ian Glover přichystal na květen nové album The Light The Dead See. Jako host se na něm představí Dave Gahan z Depeche Mode, jimž duo předskakovalo během jejich posledního turné. Gahan se nechopil jen role hlavního vokalisty, ale podílel se také jako spoluautor na několika skladbách z celkem dvanácti položek tracklistu.

Soulsavers debutovali v roce 2003 albem Tough Guys Don't Dance, které se dočkalo dvou následovníků. Jako ochutnávku z chystané desky, která vychází 21. května, nabízíme první singl Longest Day.Dave Gahan mimo spolupráci se Soulsavers nahrává s domovskými Depeche Mode novou studiovou nahrávku, která by podle jeho vyjádření pro hudební server Spin měla být hotová ještě letos. Depeche Mode pracují na nástupci Sound of the Universe z roku 2009 s producentem Christopherem Bergem (Fever Ray).
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Na-novince-Soulsavers-hostuje-Dave-Gahan-z-Depeche-Mode~11~kveten~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.