muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníMylo se potýká s problémy se sluchem

24.1.2006 | Autor: Ivana Veselková | sekce: novinky

Mylo

Mylo

Říká vám něco slovní spojení tenisový loket? Pravděpodobně ano, a co takové DJské ucho? Zatím tohle slovní spojení zní spíš legračně, ale vězte, že problémy se sluchem jsou u DJů více než časté.
Pokud jste navštívili loňský festival Cosmic Trip, tak si určitě pamatujete singapurskou DJku Gayle San, jejíž set patřil k vrcholům večera. Právě ona měla delší dobu tak vážný problém se sluchem, že nebylo vůbec jisté, zda se za gramofony bude moct vůbec vrátit. Svého času si na potíže se sluchem postěžoval i Carl Cox.

V současné době se s takovými problémy potýká skotský producent Mylo. Musel již kvůli tomu zrušit i své dlouho plánované turné po Austrálii, protože zpočátku nevinně vypadající údajná infekce pokročila tak daleko, že Myles McInnes aka Mylo ztratil na jedno ucho sluch. V současné době tak Mylo zůstává v péči lékařů v jihoafrickém Cape Town a všechna oznámená vystoupení jsou do odvolání zrušena.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Mylo-se-potyka-s-problemy-se-sluchem~24~leden~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.