muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníLeden na jihu Moravy: Fanfare Ciocarlia, Napalm Death i Hegerová

2.1.2008 | Autor: Pavel Uretšlégr | sekce: novinky

Fanfare Ciocarlia

Fanfare Ciocarlia

První měsíc nového roku se na jižní Moravě jeví, co se týče koncertní nabídky, značně omezeně. Hudebním fanouškům se nenabízí žádný přehršel koncertů, přesto alespoň krajská metropole nabízí několik zajímavých koncertních tipů.

Nejživěji bude v lednu v klubu Stará pekárna. Zde postupně zahrají tuzemští Oskar Petr, Ivan Hlas Trio, Fru Fru, britský písničkář Shöenfelt a slovenská jazzrocková legenda Fermáta. Největší klubový prostor v Brně Fléda bude v lednu lákat koncerty rumunské dechovky Fanfare Ciocarlia a anglické grind core party Napalm Death. Klub Leitnerova nabídne společný koncert Vladimíra Mišíka, Olina Nejezchleby a Pavla Skály, a koncem měsíce pak po dva večery zazpívá na Semilassu nestárnoucí Hana Hegerová.

Mimo Brno je to v lednu s živou muzikou doslova tristní. Kluby a sály kulturních domů ustoupily plesové sezóně, a tak za připomenutí stojí jen koncert Vlasty Třešňáka v Kyjově.

Leden na jihu Moravy:
12/01 Vlasta Třešňák – Kyjov, KD
14/01 Oskar Petr – Brno, Stará pekárna
15/01 Fanfare Ciocarlia – Brno, Fléda
15/01 Ivan Hlas Trio – Stará pekárna
16/01 Vladimír Mišík, Olin Nejezchleba, Pavel Skála – Brno, Leitnerova
16/01 Fermáta – Brno, Stará pekárna
17/01 Shöenfelt – Brno, Stará pekárna
20/01 Napalm Death – Brno, Fléda
24/01 Fru Fru – Brno, Stará pekárna
29/01 + 30/01 Hana Hegerová – Brno, Semilasso
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Leden-na-jihu-Moravy-Fanfare-Ciocarlia-Napalm-Death-nebo-Hana-Hegerova~02~leden~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.