muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníKytarovka Maxïmo Park na únor ohlásila českou premiéru

14.1.2009 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Maxïmo Park

Maxïmo Park

Britská kytarovka Maxïmo Park, která na letošní jaro plánuje vydání svého třetího alba, přijede poprvé koncertovat do České republiky. Pětice se představí 24. února v pražském klubu Roxy.

Skupina, pro někoho možná paradoxně vydávající svá alba u elektronického labelu Warp Records, na sebe výrazněji upozornila koncem roku 2005, kdy vydala debutové album A Certain Trigger, později nominované na Mercury Music Prize, na které po kompilaci demonahrávek a b-stran singlů Missing Songs navázala v roce 2007 deskou Our Earthly Pleasures.

Bližší detaily ohledně chystané novinky, ze které kapela už během léta na festivalech několik skladeb hrála, zatím známy nejsou. Jisté jsou ale dvě věci: že je dotočeno, a že se na ní coby producent podílel Nick Launay, v minulosti podepsaný pod deskami Nicka Cavea, Supergrass, Silverchair, INXS nebo třeba Talking Heads.

Vstupenky stojí 350 Kč (+ popl.) a předprodeje zajišťují sítě Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal.

Maxïmo Park, Praha – Roxy, 24. 2. 09


>> Maxïmo Park - Apply Some Pressure (youtube.com)
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Kytarovka-Maximo-Park-na-unor-ohlasila-ceskou-premieru~14~leden~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.