Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníJaromír Nohavica vyrazí na turné po hradech a zámcích

28.7.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Třikrát jinak, řekl si zřejmě písničkář Jaromír Nohavica, který už letos stačil mimo jiné uspořádat turné po Praze a po Moravě. Jeho cesta jde ale dál a tak v polovině srpna vyrazí na další turné, tentokrát po hradech a zámcích.

V jeho rámci Nohavicu čeká série osmi koncertů pod širým nebem, která bude zahájena 17. srpna na nádvoří hradu Rabí na Plzeňsku. V dalších dnech se představí také na Okoři, ve Strážnici, Telči, v Jindřichově Hradci, Olomouci a Hradci nad Moravicí. Na závěr si písničkář připravil jeden slovenský koncert, a to v amfiteátru Nad Bôrami v Terchové.

Koncerty budou zahájeny ve 21 hodin a potrvají přibližně dvě hodiny. Všechny koncerty s výjimkou Rabí, Okoře a Telče jsou částečně zabezpečeny na sezení, vstupenky však nejsou na místa. V předprodejích je zakoupíte za 250 Kč (resp. SK) a na místě za 300 Kč (resp. SK). Bližší informace o možnostech předprodeje naleznete zde.

Přehled koncertů:
17/08 Rabí – hlavní nádvoří
18/08 Okoř – louka pod hradem
19/08 Strážnice – zámecký amfiteátr
20/08 Telč – zámecký park
21/08 Jindřichův Hradec – zámecké nádvoří
22/08 Olomouc – nádvoří Zbrojnice
23/08 Hradec nad Moravicí – zámecké nádvoří
24/08 Terchová (SK) - amfieáter Nad Bôrami
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Jaromir-Nohavica-vyrazi-na-turne-po-hradech-a-zamcich~28~cervenec~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.