muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníJack Daniel´s Talent Scouting udělal další krok k finále

19.3.2009 | Autor: PR | sekce: novinky

Kamil Střihavka

Kamil Střihavka

foto: Sony BMG

Třetí ročník hudebního vyhledávacího programu Jack Daniel´s Talent Scounting kráčí směle vstříc svému finále. Fanoušci prostřednictvím hlasovacích kanálů posílají hlasy kapelám, které by rádi viděli na živém koncertě coby finalisty.

Z vybrané nejvíce hlasů osmi postupujícím kapelám, jimiž jsou Apatheia, Hubert Cumberdale, Ill Fisch, Luca Brasi, Mashy Muxx, Model Bazaar, NeoSound a The Roads. Zbývá tedy osm rivalů, z nichž na konci března soutěž opustí další čtyři. V současnosti si můžete tyto kapely na www.jackdanielsmusic.cz poslechnout a hlasovat.

V průběhu soutěže došlo k menším organizačním změnám. Finálový koncert se uskuteční dne 9. května 2009 v klubu Retro Music Hall, od 20h. Vstupenky budou k dostání v předprodeji v Retro Music Hall. Kromě soutěžící dvojice na něm zahraje i kmotr Kamil Střihavka se svou kapelou. Koncert bude natáčet Óčko TV, jeho záznam poběží na Óčku 23. května 2009 od 20h a bude reprízován.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Jack-Daniels-Talent-Scouting-udelal-dalsi-krok-k-finale~19~brezen~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.