muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníInterpol opět hlásí ztrátu basáka

7.3.2011 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky

Interpol, Frequency festival 2007

Interpol, Frequency festival 2007

foto: Filip Drábek

Interpol začínají být postrachem basáků. Jen necelý rok po tom, co skupinu opustil dlouholetý spoluhráč Carlos Dengler, hlásí newyorská formace další změnu na tomto postu. Dave Pajo vydržel v pozici nové posily jen pár měsíců, nyní se odporoučel s přáním více se věnovat rodině. Interpol ihned vybrali jeho nástupce, jímž se stal Brad Truax, který doposud sbíral zkušenosti s formacemi Home a Jah Division. Truax se vrhne rovnou do centra dění a s Interpol vystoupí už 3. března na koncertu v Hamburku.

Interpol vydali k odchodu Paja následující prohlášení, které vylučuje jakékoliv neshody uvnitř kapely: „Jsme všichni přátelé. Je to prostě věc toho opustit hotely a vrátit se domů. Určitě ho budeme postrádat. Mimo to, že je výjimečný muzikant, je taky skvělým člověkem.“

Jak si Interpol poradí v nové koncertní sestavě, můžete posoudit například na slovenském Grape Fesitvalu, maďarském Szigetu nebo rakouském Frequency Festivalu.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Interpol-opet-hlasi-ztratu-basaka~07~brezen~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.