přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

festivalyHudba na Letní filmové škole: Botanica, Iowa Super Soccer, Please the Trees i Sto zvířat

21.7.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Please the Trees

Please the Trees

foto: Karin Zandrick

Ani letošní šestatřicátý ročník festivalu Letní filmová škola, který se bude odehrávat od 23. července do 1. srpna v Uherském Hradišti, nebude ochuzen o doprovodný hudební program. Koncerty se letos budou odehrávat v místních Smetanových sadech a návštěvníci mohou těšit mimo jiných na kapely Sto zvířat, Please the Trees, WWW, Night, Sunflower Caravan, Kill the Dandies! nebo Veena.

Byť zástupci domácí scény v programu převažují, dorazí i několik přespolních. Ze slovenska přijede uznávaná rocková alternativa Kolowrat, z Polska indie-popová sestava Iowa Super Soccer a ze Spojených států českýmu publiku již známý klávesista a zpěvák Paul Wallfish se svým kabaretně-punkovým projektem Botanica, tentokrát v jednočlenné sestavě.

Kromě koncertů jako takových budou na festivalu připraveny projekce němých filmů s živým hudebním doprovodem. Už zmiňovaní Please the Trees například podpoří film Záhadný případ Galginův Václava Kubáska z roku 1923, post-rockeři C film Tři mušketýři (Max Linder, 1922), elektronický projekt Mythematica zahraje k filmu Kid (Chaplin, 1921) a kapela Lealoo se postará o doprovod k filmu Sedm let neštěstí (Max Linder, 1921).

Letní filmová škola, Uherské Hradiště - různá místa, 23. 7. - 1. 8. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Hudba-na-Letni-filmove-skole-Botanica-Iowa-Super-Soccer-Please-the-Trees-i-Sto-zvirat~21~cervenec~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.