muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníHip-hopová nálož v LMB: zítra La Coka Nostra, ve středu Bushido

19.4.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

La Coka Nostra

La Coka Nostra

Malá nálož čeká tento týden fanoušky hip-hopu v pražském Lucerna Music Baru. Už zítra zde vystoupí americká formace La Coka Nostra a hned den na to německý rapper Bushido.

La Coka Nostra se k nám vrátí po loňském vystoupení na královéhradeckém festivalu Hip Hop Kemp. Skupina se ze tří pětin skládá z bývalých členů House of Pain, které doplňuje rapper Ill Bill z Non Phixion a DJ Lethal, který je zároveň členem Limp Bizkit. Pomineme-li mixtapy a spolupráce se svými hudebními kolegy, mají na kontě jediné album, které pod názvem A Brand You Can Trust vyšlo loni v červenci.

Kontroverzní rapper Bushido se na scéně pohybuje přes deset let, během nichž vydal sedm řadových desek. U nás je známý hlavně díky singlu Für Immer Jung, který je coververzí 80's hitovky Forever Young od Alphaville a zároveň duetem s Karlem Gottem. Sami organizátoři koncertu šíří zvěsti jeho o možné účasti, která ovšem oficiálně není potvrzena a vyjde-li to, bude pro návštěvníky překvapením.

tiskové zprávy ke koncertům: La Coka Nostra, Bushido

Lístky jsou k dostání v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal. Za La Coka Nostra zaplatíte 500 Kč (+ popl), za Bushida 3500 Kč (+ popl.) a za komboticket platný na oba dva koncerty 650 Kč (+ popl.). Na místě budou vstupenky na La Coka Nostra stát 650 Kč a na Bushida 400 Kč.

La Coka Nostra, Praha - Lucerna Music Bar, 20. 4. 10
Bushido, Praha - Lucerna Music Bar, 21. 4. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Hiphopova-naloz-v-LMB-zitra-La-Coka-Nostra-ve-stredu-Bushido~19~duben~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.