muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníFinští Children of Bodom přijíždějí do Brna

10.10.2015 | Autor: PR | sekce: novinky

Children of Bodom

Po delší odmlce se do Česka vracejí populární metalisté Children Of Bodom. Rodáci z finského Espoo s sebou vezou zbrusu novou desku I Worship Chaos. „Můžeme s klidem slíbit jedno z nejtvrdších alb v naši historii,“ vzkazuje frontman Alexi Laiho.

Children Of Bodom se do historie evropské metalové scény nesmazatelně zapsali svým originálním mixem tvrdých metalových žánrů a citem pro silné melodie. Zlomovým okamžikem bylo vydání alba Follow The Reaper z roku 2000, které bodovalo i mimo rodné Finsko a kapele otevřelo cestu na velká evropská pódia. Svůj status kapela upevnila také deskami Hate Crew Deathroll (2003) a Blooddrunk (2008).

„Ve mně I Worship Chaos vzbuzuje temnější dojem než předchozí alba, (...) ta deska je naštvaná, temná a chytlavá,“ komentuje dále novinku lídr kapely Laiho. Brněnský koncert Children Of Bodom otevřou progresivní thrash/death metalisté Sylosis z Velké Británie.

Vstupenky na koncert Children Of Bodom můžete kupovat v obvyklých předprodejních sítích. V nabídce je také VIP balíček, který nejvěrnějším fanouškům umožní osobní setkání s kapelou. Koncert pořádá agentura Obscure.  

Children of Bodom + Sylosis, Brno - Fléda, 27. 10. 15
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Finsti-Children-of-Bodom-prijizdeji-do-Brna~10~rijen~2015/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.