muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

festivalyFestival Hip Hop Jam se letos neuskuteční

6.5.2008 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

T-Music Hip Hop Jam 2007

T-Music Hip Hop Jam 2007

Festival Hip Hop Jam, jehož druhý ročník se měl uskutečnit 25. a 26. července, se pro letošek ruší. Hlavním důvodem je podle jeho organizátorů z agentury 360 Production odstoupení jednoho z hlavních sponzorů.

„Čas zamíchal kartami a přípravy letošního Hip Hop Jamu začaly být čím dál více komplikovanější. Odstoupení jednoho zásadního partnera letošního ročníku tento měsíc bylo zlomové a my jsme dospěli k závěru, že pokud chceme do budoucna zachovat vysokou kvalitu našeho festivalu, musíme letošní Jam odpískat, jelikož momentálně nemáme dostatečnou podporu Jamu od partnerů, bez kterých prostě takhle náročnej festival uspořádat nejde. Dělat třetinovej festival jen kvůli tomu, aby byl, nechceme. Z těchto důvodů oficiálně rušíme letošní Hip Hop Jam a budeme doufat v podporu partnerů příští rok. V celý projekt dost věříme a věříme i v jeho pokračování v roce 2009,“ říká za pořadatele Aleš Mikulecký.

Připomeňme, že loňský debutní ročník festivalu, který se uskutečnil na letišti v Hradčanech u Mimoně a jehož hlavním headlinerem byl americký rapper The Game, navštívilo téměř 6500 lidí. Mikulecký k tomu dodává: „Reakce na naší premiéru byly hodně kladné, ať už se jednalo o širokou veřejnost, hip hop komunitu, samotné účinkující, média či naše partnery, díky kterým jsme mohli tak zásadní festival loni uskutečnit.“
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Festival-Hip-Hop-Jam-se-letos-neuskutecni~06~kveten~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.