muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníFaithless po evropském turné skončí

21.3.2011 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky

Faithless

Faithless

foto: faithless.co.uk

Britské trio Faithless oznámilo na svých internetových stránkách konec bohaté kariéry, který nastane ihned po posledním koncertu probíhajícího evropského turné. Už 8. dubna se v Londýně uzavře jedna z významných kapitol nejen britské taneční scény. Knižními výrazy si pomohl i Maxi Jazz, který v emotivním prohlášení plném díků mimo jiné uvedl: „Myslím si, že po patnácti letech a šesti albech jsme nejspíše dosáhli našeho společného cíle, a tak je čas zavřít knihu a vrátit ji zpátky do knihovny.“

Maxi Jazz, Sister Bliss a Rollo vydali poslední studiové album The Dance v loňském roce, začátkem letošního pak jeho dvoudiskovou edici The Dance Never Ends s původním albem a množstvím remixů na druhém nosiči. Vydání poslední řadovky doplnilo evropské turné, které se nyní ukázalo jako rozlučkové a děkovné pro všechny fanoušky.

„Zažili jsme s vámi nejúžasnější dobrodružství, které se rozprostřelo na tolika letech a tisících kilometrech. Nikdy jsme si nemysleli, že by to mohlo trvat tak dlouho… Ať už jste si koupili nebo stáhli cd, přišli na koncert nebo jen o nás řekli svým kamarádům… ať už od úplného začátku nebo jen poslední týden, děkuji vám,“ uzavřel Maxi Jazz.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Faithless-po-evropskem-turne-konci~21~brezen~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.