muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníDoes It Offend You, Yeah? představí svou novinku v Praze

15.2.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Does It Offend You, Yeah?

Does It Offend You, Yeah?

foto: Brantley Gutierrez

Britské dance-punkery Does It Offend You, Yeah? jste mohli vidět třeba na loňských ročnících festivalů Rock for People a Pohoda. Dobrou zprávou pro fanoušky je, že ani ne po roce se k nám vrátí. Tentokrát je čeká samostatný klubový koncert, který se odehraje 10. dubna v pražském Lucerna Music Baru.

Půjde o jednu ze zastávek evropského turné k jejich druhé desce Don't Say We Didn't Warn You, která mezitím – konkrétně 14. března – vyjde. „Tohle je naše průlomové album. Chvílemi je pěkně nasraný, chvílemi zas melancholické a depresivní. Radši lidem takhle ukážeme dlaně, než abychom měli celou desku stejnou,“ slibuje Dan Coop, který má v kapele na starosti syntezátory. Does It Offend You, Yeah? novým albem naváží na tři roky starý debut You Have No Idea What You're Getting Yourself Into.

Vstupenky budou v dostání od 18. února v předprodeji sítí Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 400 Kč (+ popl.), případně pak na místě za 500 Kč. Více  v tiskové zprávě.

Does It Offend You, Yeah?, Praha – Lucerna Music Bar, 10. 4. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Does-It-Offend-You-Yeah-predstavi-svou-novinku-v-Praze~15~unor~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.