muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníDalší hvězdy v Bratislavě, tentokrát Bloodhound Gang

27.12.2005 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Bloodhound Gang

Bloodhound Gang

V listopadu to byla Natalie Imbruglia, minulý týden Fugees, koncem března to budou Simple Minds a ještě před tím na Valentýna američtí Bloodhound Gang. Velkých koncertů se v Bratislavě konná stále víc a víc.

Skupina byla založena počátkem 90. let a svět si ji pamatuje především hitovce The Bad Touch. Jejich živé koncerty po hudební stránce sice zdaleka nejsou považovány za dobré, ale skalní fanoušci mají rádi jejich „šou“.

Čeští fanoušci tak budou mít jednu z mála příležitostí kapelu poblíž naší republiky vidět. Na svém posledním českém koncertu na festivalu Rock for People v roce 2000 se totiž naštvaná kapela zařekla, že k nám již nikdy nepřijede. Během několika málo hodin skupina stačila označit pořadatele za amatéry, vyhrožovala žalobami za umístění názvu skupiny na festivalová trička, nebo požadovala 50 backstagepassů pro své fanynky, které nedostala.
Po tomto památném vystoupení, navíc provázeném technickými problémy, vypískaná skupina naštvaně odjela a svůj slib zatím drží.

Bloodhound Gang, Bratislava – PKO, 14. únor 2006
Vstupenky v předprodeji za 399 SK (do konce ledna), resp. 499 SK (od 1. února) v síti Ticketportal.sk
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Dalsi-hvezdy-v-Bratislave-tentokrat-Bloodhound-Gang~27~prosinec~2005/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.