muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníČeskoslovenský jazzový festival startuje již dnes, přivítá českou i světovou špičku

19.10.2011 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky

Al Di Meola

Al Di Meola

Již 28. ročník Československého jazzového festivalu v Přerově dnes startuje zahajovacím galavečerem. V rámci slavnostní Tančírny se představí kromě Orchestru Karla Vlacha se zpěváky a sólisty také kvinteto Felixe Slováčka. I v dalších dnech se návštěvníci festivalu mohou těšit na bohatý program plný latinskoamerické hudby, world music a samozřejmě jazzu.

Na letošní ročník dorazí významní představitelé světové jazzové scény, hlavní program festivalu obohatí například zpívající virtuos a bubeník Sonny Emory s formací Cachet Fusion, světoznámý kytarista Al Di Meola s New World Sinfonia nebo držitel osmi Grammy, pianista Chucho Valdés s The Afro Cuban Messengers.

České a slovenské barvy budou hájit cimbalistka Zuzana Lapčíková s kvintetem, od našich východních sousedů dorazí formace Jazzonance. Celý hlavní program pak zahájí čtvrteční koncert big bandu pod vedením Jana Kučery.

Více informací a kompletní program naleznete na oficiálních stránkách festivalu.

Československý jazzový festival Přerov, Městský dům, 19.–22. 10. 2011
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Ceskoslovensky-jazzovy-festival-startuje-jiz-dnes-privita-svetovou-i-ceskou-spicku~19~rijen~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.