muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatní25 let MCH bandu - nové CD, raritní nahrávky i slavnostní koncert

19.11.2007 | Autor: Pavel Uretšlégr | sekce: novinky

MCH band

MCH band

foto: mchband.cz

Legenda české alternativy MCH band se v letošním roce dožívá 25 let své existence. Skupina kolem Mikoláše Chadimy se rozhodla čtvrtstoletí souboru náležitě oslavit: kromě speciálního koncertu, který se uskuteční 9. 12. v Divadle Archa, vydává MCH Band nové řadové CD a také box šesti CD s nahrávkami souboru z 80. let.

Novinkové album MCH Bandu nese název Nech světlo dohořet, Kateřino. O hudební složku desky se postaral sám Mikoláš Chadima, autorem textů je Ivan Wernisch. V roli hostů se na nahrávce podíleli zpěvačka Sylvie Krobová, bubeník Už jsme doma Tomáš Paleta a trombónista Jan Jirucha. Nový počin MCH Bandu bude poprvé představen na slavnostním koncertu k 25. výročí vzniku skupiny, jež se uskuteční 9. 12. v Divadle Archa. Na něm kromě oslavenců vystoupí také Sylvie Krobová, Už jsme doma a Michal Pavlíček.

K jubileu skupiny se váže i vydání limitované edice 6CD se záznamem tvorby z let 1982 -1989. Páteří celého projektu jsou remastrované písně z tohoto období, fanoušci souboru se pak dále mohou těšit na raritní fotografie či texty.

Lístky na koncert lze koupit v pokladně Divadla Archa za cenu 250 Kč.

MCH Band + hosté, Praha – Divadlo Archa, 9. 12. 07
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/25-let-MCH-bandu-nove-CD-raritni-nahravky-i-slavnostni-koncert~19~listopad~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.