Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

Tribune - Tales

24.3.2014 | Autor: Michal HusákCorpse Corrosion (44:41)
Ani pětice Tribune z Vancouveru (alespoň zatím) rozhodně nepřepíše rockové dějiny, ale nelze jí upřít pořádný kus odvahy a sympatické bojovnosti. Kapela si nenačrtla snadnou vizi.

Ve svém moderně metalovém tavicím kotlíku spojuje výpravnou obhroublost třeba takových Mastodon (dřevní stoner groove nechybí), rytmicky nasekané vlivy metalcoru, ale také dřevně syrové vzpomínky na původní göteborský death, a na druhé straně přidává nakažlivou chytlavost refrénů pokukujících (ne zcela bez úspěchu) kamsi k Volbeat anebo ke svébytně působivé melodičnosti Falconer.

Nemůžu se ubránit pocitu, že Tribune zatím žonglují s příliš mnoha míčky, ne všechno skladatelsky odsýpá a potřebným způsobem aranžérsky ladí, také v oblasti produkce a zvuku je ještě spousta prostoru k růstu. S trochou představivosti to ale všechno kdesi pod povrchem dříme - takže vytrvat! A třeba z toho nakonec vzejde i něco velmi inspirativního.
Zlatý hřeb: Insectoid
Zní to jako: Mastodon, Volbeat, Falconer, staří In Flames

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/Tribune-Tales~24~brezen~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 
tagy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.