Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

Soukromey pozemek: Rouhání

12.8.2010 | Autor: Petr KorálPapagájův hlasatel records (26:28)
O podobných deskách se píše strašně obtížně. V podstatě jim totiž nelze nic moc vytknout – ale zároveň si věci trochu znalý člověk uvědomuje, že mohou výrazně oslovit spíš jen úzký okruh fanoušků dotyčné skupiny, protože ani v rámci žánru nepředstavují nic extra výjimečného, natož objevného. Což je i příklad novinky příbramského tělesa Soukromey pozemek.
Posluchačům nabízí velice agresivní punk staroškolského ražení. Vzdor svému poměrně jednoduchému charakteru tahle muzika šlape a odsejpá přesně jak má. Ale hledat v tom cosi navíc se bohužel podobá pošetilosti počínání bájného Sisyfa. Snad textové poselství? Jistě, je tam. Písně Soukromýho pozemku jsou převážně dosti kritického, rozumějte politického, antifašisistického, protikonzumního a podobného ladění. Nic proti – ale tohle všechno už tu samozřejmě taky bylo tisíckrát, nemluvě o nemalé porci naivity odvíjející se od přímočarosti celkového vyjádření... Přesto je mi i takovýto počin svým způsobem velice sympatický. Když nic jiného, upřímnost mu rozhodně nechybí.

Zlatý hřeb: Vize
Zní to jako: Exploited, Chaos UK, GBH apod.

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/Soukromey-pozemek-Rouhani~12~srpen~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.