Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

Shower: Best Of

1.6.2011 | Autor: Petr Korálvlastní náklad (50:46)
Milá, byť vlastně těžko něčím zásadnějším přínosná deska. Že to je protimluv? Vysvětlím. Klatovská formace Shower totiž hraje víceméně tradiční rock’n’roll, a to hlavně převzaté kousky. Ale nejen dřevní rockec z 50. a 60. let, nýbrž také třeba stonesovskou pecku Brown Sugar a sem tam zabloudí i do sféry twistu a soulu.
Co je však nejpodstatnější: všechny písně, které už dávno vesměs patří mezi klasická čísla či v podstatě standardy, jsou zde uchopeny s citem a pochopením jejich „ducha“. Shower se poměrně důsledně drží původních verzí a pouze je zvukově posouvají do současnějšího vyznění. Z alba dýchá ohromná radost, chuť a vášeň pro tuhle nesmrtelnou muziku. Co chtít víc?
Třeba i nějaké vlastní věci. Jsou tu. Pět kousků pochází z pera zpěváka a baskytaristy Josefa Černého a dávají vzpomenout na nejlepší okamžiky rakovnické legendy Brutus.

Zlatý hřeb: No Particular Place To Go, Brown Sugar, The Lion Sleeps Tonight
Zní to jako: klasický rock and roll

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/Shower-Best-Of~01~cerven~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
tagy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.