Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

Megadeth - Super Collider

28.8.2013 | Autor: Michal HusákUniversal Music (45:15)
Od chvíle, kdy se u Megadeth po značně turbulentním období na přelomu století stabilizovaly existenční i hudební poměry, tíhnul Dave Mustaine spíše k dravé, ostře thrashové poloze svého písničkářství. Po sérii čtyř alb v tomto duchu však evidentně čím dál víc toužil zase po barvitější a mainstreamovější poloze svého autorského rukopisu. A nedopadlo to vůbec zle.

Super Collider zase jednou přináší méně zaťatého technického thrashingu, zato mnohem více „popu“ (Forget to Remember, Beginning of Sorrow...) a překvapení. Megadeth a bluegrass? V The Blackest Crow naprosto funkční a organické spojení! Novinka jistě nezanechá v historii takovou stopu jako Countdown to Extinction či Youthanasia. Doba se změnila, a navíc už kapela má v diskografii právě tyto milníky (a v neposlední řadě také Cryptic Writings či Risk), což činí rošťáckou hravost písní předvídatelnější. Přesto bude zajímavé sledovat, kolik kousků si najde cestu mezi klasické hity.

Zlatý hřeb: Dance in the Rain
Zní to jako: průřez různými polohami typickými pro Megadeth, s důrazem na ty neortodoxní

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/Megadeth-Super-Collider~28~srpen~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.