Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

MZH: Čórtův hrád

1.5.2010 | Autor: Petr Korálvlastní náklad/EMI (48:33)
Pražští MZH pokračují na novince tam, kde na svém debutu Frajeři se vrací! (2006) skončili. Nadále holdují poměrně rozvernému (tj. nepolitickému) punk rocku. Žádný vzdor, žádná anarchie, žádné otevřeně kritické a většinou ani satirické šlehy. Namísto toho raději humor, odvaz a naštěstí většinou nikoliv tupá zábava. A navrch vskutku šťavnaté melodické motivy, někdy skoro až popové neodbytné – ale ne tak, aby vám to bylo nepříjemné. Tím, že jde vesměs o jednoduchoučké písničky, je naprosto nepodstatné se zabývat. Čeká tu snad někdo Satrianiho kříženého s Dream Theater?
Osvěžením soundu skupiny je klarinet a saxofon Martina „Jarouška“ Roušara, jinak člena Tří sester, proto velká škoda, že jeho občasné vstupy jsou v nahrávce tak utopené. Mimochodem, na albu si s chutí zahostovali i další třísesterské postavy: Lou Fanánek Hagen a Supice.

Zlatý hřeb: Jinočany, Tažní ptáci
Zní to jako: Tři sestry, Zvlášňý škola, E!E

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/MZH-Cortuv-hrad~01~kveten~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.