Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

Joe Satriani - Unstoppable Momentum

7.6.2013 | Autor: Michal HusákSony Music (45:03)
Joe Satriani nezahálí. Nedávno jsme tu měli jeho živák, a ještě než dojde na další spolupráci s Chickenfoot, o které už se nahlas mluví, je na řadě letošní sólovka Unstoppable Momentum. Představuje prostovlasého kytarového mistra v osvědčené a nijak zvlášť překvapivé poloze: Joe dobře ví, proč jeho vesměs instrumentální nahrávky přinášejí hráčskou virtuozitu i zdravě přímočarý tah na branku, relativně pestrou paletu rockových žánrů, navíc podanou v rozmanité škále kompozičních forem...

To vše Satriani umí šikovně promíchat a vyvážit, tentokrát navíc pozměnil zažité postupy a s novou sestavou, které vévodí stylově všestranný bubeník Vinnie Colaiuta, vsadil na týmovou chemii a větší tvůrčí podíl spoluhráčů. Unstoppable Momentum není typ desky, kvůli které by se přepisovaly rockové encyklopedie, zároveň se ale těžko hledá cokoliv, co by se dalo nějak zásadně vytknout.

Zlatý hřeb: The Weight of the World
Zní to jako: povedená vizitka kytarového hrdiny v nejlepších letech

V aktuálním čísle časopisu Muzikus 2013/06 najdete test zesilovače Marshall JVM410HJS Joe Satriani Signature.

Čtěte také Joe Satrini: Jak se baví pan kytarista.


Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/Joe-Satriani-Unstoppable-Momentum~07~cerven~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.