Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

Freak Parade: All Lovers Are Traitors

16.10.2009 | Autor: Petr KorálSlow Motion Riot Records (34:22)
„Oni ještě existujou?“ reagovali i někteří kolegové z branže po zjištění, že vyšla nová deska původně libereckých, nyní pražských Freak Parade. Nedivím se jim, také jsem FP považoval za dávno mrtvou kapelu – ale opak je pravdou! Nyní působí dokonce životaschopněji než před lety, kdy vydali album I Don’t Think So (1996) a EP Future Shock (2002).
A nejen životaschopněji, ale také punkověji v tom dobrém slova smyslu. Dnešní FP (v jejichž dresu se i dnes nacházejí převážně cizinci žijící v ČR, včetně neustále lehce falešně zpívající Rebeccy Elliott) jsou totiž vydatnou porcí melodického punk rocku s únosně popovým aromatem, jemuž nechybí ani náležitá energie, ani strhující chytlavost. Zapomeňte na bůhvíjaké umění: tady „jen“ prostě jedna hitovka střídá druhou a navrch přijde šok v podobě skladby Bad Girls, což není nic jiného, než velice vtipně překopaný (hlavně ve slokách) někdejší Hložkův a Kotvaldův megahit Holky z naší školky. Karel Vágner jistě netušil, že je vlastně punkový skladatel...

Zlatý hřeb: Bad Girls
Zní to jako: hity nacpaná pop/punk/rocková deska

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/Freak-Parade-All-Lovers-Are-Traitors~16~rijen~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 
tagy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.